Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! [ Giriş Yap


spa masaj merkezleri

Ankara masaj evde, Ankara masaj salonları, Ankara masaj salonu, Ankara masöz ilanları 8 Mart 2015

Spa Masajı Nasıl Yapılır?

Spa masajı diğer masaj teknikleri gibi yalnızca vücudunuza bakım amaçlı yapılmaz. Aynı zamanda zihninizi ve ruhunuzu manevi açıdan besleyerek negatif enerjilerden arınmanızı da sağlar. Bu sebeple negatif tüm duyguları sizden uzaklaştırarak hayata daha pozitif bir bakış açısıyla yaklaşmanızı sağlar ve bu da sizin sağlığınızı daha iyi korumanıza yol açar.

Bayanların günlük hayatlarında sorumlulukları daha fazla olduğu için kendilerine ayırdıkları zaman da az olduğu için spa masajını spa masaj merkezleri yerine evlerinde de uygulayabilirler.

Evde spa masajı yapabilmek için öncelikle beğendiğiniz kokulara sahip olan bitkisel yağlardan ve aromalı mumlardan edinmelisiniz. Bedensel ve zihinsel hazırlık aşamasında da aklınızdaki tüm kötü düşünceleri yok ederek derin nefesler almalısınız.

Dikkatinizi dağıtacak telefon, televizyon ve bilgisayar gibi elektronik cihazların tamamını da ortadan kaldırın ve kendinize sevdiğiniz yavaş bir şarkıyı açın. Küvetinizin içini ılık bir su ile doldurarak bitkisel yağlarınızı üzerine dökün.

Işıkların tamamını kapattıktan sonra mumlarınızı yakarak küvetin içinde kendinizi süzülüyor gibi hayal edin ve gözlerinizi kapatarak derin nefesler alın. Bu süre içinde sadece olumlu şeylere odaklanmaya çalışın. Sevdiğiniz müzik, mum ışıkları, huzur ve rahatlığı iyice hissetmeye başladığınız an iç dünyanızın tam anlamıyla sakinleştiğini hissedeceksiniz.

 • Spor Masajı

  Tarafından de 28 Aralık 2017 - 0 Yorumlar

  Spor Masajı Ankara Spor masajı Ankara, masaj çeşitleri arasında en önü çeken masajdır. Çünkü sporcular için tedavi niteliğinde olan bir masaj çeşidi olarak gözlemlenmektedir. Profesyonel spor yapan kişilere, atletlere özel bir masaj çeşidi olarak bilinir herkesçe. Bu masaj çeşidi sporcuları hazır hale getirmeyi amaçlayan bir masaj çeşididir. Spor öncesinde yapılarak olabilecek sakatlamaların önüne geçmek hedeflenir. […]

 • Masaj Yağı Eczane

  Tarafından de 9 Şubat 2018 - 0 Yorumlar

  Masaj Yağı Eczane Türkiye genelinde yağın kullanım sürecinde masaj yağı eczane bünyesinde satılmaya devam edilen bir ürün olarak görüldüğü için aynı zamanda kaliteli olarak da tanımlanabiliyor. Yedi gün yirmi dört saat hizmet veren bölgelerden satın alabilir, istediğiniz koku veya özel bir eklenti bulunan aroma temin etmek istediğiniz taktirde de her zaman için masöz sayesinde size […]

 • Masaj Yağı Gratis

  Tarafından de 15 Şubat 2018 - 0 Yorumlar

  Masaj Yağı Gratis Satışlarında oldukça yüksek rakamlar yakalanmaya başlayan masaj yağı Gratis mağazalarında çok büyük bir kitleye hitap edilebilmesini sağlayabiliyor. Gelecek yıllarda da ilgi görebilmesi ve özellikle de müşterilerin tamamen rahatlayabilmesi için oluşturulması nedeniyle de yağların herhangi bir alan yerine aslında tüm vücuda özel olarak belirlenmiş olması da dikkatlerden kaçmıyor. Yedi gün yirmi dört saat […]