Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! [ Giriş Yap


refleksoloji Masajı

Ankara masaj evde, Ankara masaj salonları, Ankara masaj salonu 20 Mart 2015

Etkili Dokunuşlarla Tüm Ağrılarınızdan Kurtulun

Yüzyıllardır bir tedavi unsuru olarak kullanılan masaj, vücudun önemli noktalarına yapılan basınçlar ve uygulamalarla ağrıların yok olmasında aracı oluyor. Uzakdoğu’dan yayılan bu alışkanlık kısa sürede tüm dünyada hakimiyetini kanıtlarken aynı zaman dada insanların vazgeçilmezleri arasında yer almaya başladı. Kasların gerilmesi, günlük yaşamdaki sinir ve sıkıntı bu olumsuz olayı tetikleyerek ağrıların artmasına sebebiyet verebilir. Özellikle sırt ve boyun kısımlarında görülen bu ağrılar, kalıcı olmakla birlikte tedavi edilmese ciddi rahatsızlıklara dönüşebiliyor.

Sihirli dokunuş olarak adlandırabileceğimiz masaj seansları sayesinde ağrılarınızdan kurtulabilir, kuş gibi hafifleyebilirsiniz. Vücudunuzun belli bölgelerinde tüm organlarınızı uyaran noktalar bulunur. Bu bölgelere masaj yapıldığında ağrıyan bölgeye de temas ederek ağrılarınızın azalmasını sağlar. Genellikle ayak tabanında bulunan bu bölümler refleksoloji olarak nitelendiriliyor.

Masaj uzmanlarının önerilerinde yer alan refleksoloji masaja hemen cevap veren bir yapıya sahiptir. Ayak tabanına yapılan önemli baskı ve vurgular ağrı kesici niteliği taşıyarak ağrılarınızda kurtulmanızı sağlayacaktır. Vücudunuzun rahatlamasını ve gevşemesinde mutlaka önerilen masaj, farklı çeşitleri ve türleri ile tüm sorunlarınızı ortadan kaldıracak niteliklere sahiptir.

Ayağınızın Altındaki Rahatlatıcı Etki İle Tanışın

Günümüzde uzmanların alternatif tıp olarak nitelendirdiği masaj ve türevi uygulamalar tedavi sürecini hızlandırarak fizik tedavi niteliği taşır. Kasların çalışması ve gevşemesini sağlayan masaj uygulamaları sonunda sizde farkı hissedebilirsiniz. Masaj yaptırırken dikkat etmeniz en önemli unsurlardan biriside uygulamayı yapan kişinin işinde profesyonel olmasıdır. Zira yanlış yapılan uygulamalar kalıcı ağrılara ve hatta sakatlıklara sebebiyet verebilir. Destek tedavi niteliği taşıyan bu uygulamayı uzmanlar hamileliğinin 6.  Ayındaki bayanlara, kalp damar hastalarına ve şeker sorunu yaşayanlara önermiyor.

Uygulama sonunda ayak tabanınıza yapılan basınçlar sonuç vererek tüm vücudunuza masaj yaptırmış hissine kapılmanızı sağlar. Duygusal yönden de rahatlama sağlayacak masaj tekniklerini geliştirerek daha da zevkli bir hale sokan profesyonellerle seansın nasıl geçtiğini anlamayacaksınız.  Refleksoloji genel olarak eğitim gerektiren bir masaj türüdür. 3 gün gibi kısa bir sürede öğrenilebilen masaj, vücudun masaja verdiği tepkiyi ölçmek ise bir yılı aşkın bir süreyi kapsayabilir.

 • Spor Masajı

  Tarafından de 28 Aralık 2017 - 0 Yorumlar

  Spor Masajı Ankara Spor masajı Ankara, masaj çeşitleri arasında en önü çeken masajdır. Çünkü sporcular için tedavi niteliğinde olan bir masaj çeşidi olarak gözlemlenmektedir. Profesyonel spor yapan kişilere, atletlere özel bir masaj çeşidi olarak bilinir herkesçe. Bu masaj çeşidi sporcuları hazır hale getirmeyi amaçlayan bir masaj çeşididir. Spor öncesinde yapılarak olabilecek sakatlamaların önüne geçmek hedeflenir. […]

 • Masaj Yağı Eczane

  Tarafından de 9 Şubat 2018 - 0 Yorumlar

  Masaj Yağı Eczane Türkiye genelinde yağın kullanım sürecinde masaj yağı eczane bünyesinde satılmaya devam edilen bir ürün olarak görüldüğü için aynı zamanda kaliteli olarak da tanımlanabiliyor. Yedi gün yirmi dört saat hizmet veren bölgelerden satın alabilir, istediğiniz koku veya özel bir eklenti bulunan aroma temin etmek istediğiniz taktirde de her zaman için masöz sayesinde size […]

 • Masaj Yağı Gratis

  Tarafından de 15 Şubat 2018 - 0 Yorumlar

  Masaj Yağı Gratis Satışlarında oldukça yüksek rakamlar yakalanmaya başlayan masaj yağı Gratis mağazalarında çok büyük bir kitleye hitap edilebilmesini sağlayabiliyor. Gelecek yıllarda da ilgi görebilmesi ve özellikle de müşterilerin tamamen rahatlayabilmesi için oluşturulması nedeniyle de yağların herhangi bir alan yerine aslında tüm vücuda özel olarak belirlenmiş olması da dikkatlerden kaçmıyor. Yedi gün yirmi dört saat […]