Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! [ Giriş Yap


masaj yağları

Ankara masaj salonları, Ankara masaj salonu, Ankara masöz ilanları 6 Mayıs 2015

Masaj Esnasında Kullanılan Masaj Yağ Çeşitleri

İnsanların birçoğu, masaj yaptırmadan önce genel olarak nasıl bir masaj yaptırmak istediğine dair araştırma yapar. Genelde de insanlar, nasıl bir masaj yaptıracağına dair ön bilgi sahibi olduğu gibi bununla beraber masaj yapılacağı esnada kullanılan yağ çeşitlerinden hangisini tercih etmek istediğini de belirterek bu konuda bilgi sahibi olduğu kadar tercih sahibi de olur.

Vücudun esneyerek gevşemesine yardımcı olan masaj yağları, günümüzde önemli çeşitlerdir. Profesyonel ellerin tercih ettiği bu masaj yağları günümüzde güzellik merkezlerinde, masaj salonlarında ve benzeri birçok yerlerde kullanıma açıktır, kullanılır. Elbette sadece profesyonel ellerin tercihi ile değil aynı zamanda birçok kişinin masaj yaptırmasında ki amacı, şikayeti ne ise ona göre de tercih yapılacak masaj yağı seçimi yapılabilinir.

En Çok Tercih Edilen Masaj Yağları

Tamamen sağlık açısından şifası olması için birbirinden farklı yağ çeşitleri vardır. Ve bu yağ çeşitleri günümüzde gerçekten sıkça tercih edilerek kullanıma her daim açıktır. Kasları gevşeterek böbrek ve böbrek üstü fonksiyonların daha düzenli bir şekilde çalışmasında etkili bergamot yağı bulunur.

Cilt üzerine masaj yaptırmak isteyen ya da masaj yapan salonlarda genel olarak buğday yağı kullanılır. Besleyici yönünden zengin olan bu yağ, A, E ve D gibi vitaminleri içerisinde bolca bulunduruyor. Hücre yenileme ve cildin kusurlarını yok etme konusunda ciddi anlamda başarılı bir yağdır.

Cilt için kullanılan, cildin dostu olan ve cildi canlandıran yağlardan ikisi ise tatlı badem yağı ile susam yağıdır. Cildinizi nemlendirme, yenileme de başarılı olup; yaşlanma konusunda da cildinizle ilgili yaşlılığı en aza indirir.

Masaj Salonlarında Masaj Yağı İle Masaj

Birçok tekniğe bağlı olarak birbirinden farklı çeşitleri olan masaj hizmeti vardır. Masöz ya da masör yardımıyla alacağınız masaj hizmeti içerisinde masaj yağları ile yapılan şifalı masajları tercih etmeniz, sizin sağlığınız açısından en doğrusu olacaktır. Yapacağınız tercihler doğrultusunda hem şifanızı alacak hem de vücudunuzun zinde olmasını sağlayabileceksiniz.

Uyku ile belli bir zaman sonra dinlenmek çok zor olacaktır. Onun yerine en iyi şekilde masajda kullanılan yağların vücuda etkisiyle beraber siz de masaj hizmetinden faydalanabilirsiniz. Bu sayede hem vücudunuzu dinlendirir hem de masaj ile beraber şifalı yağları vücudunuzda kullandırmış olabilirsiniz.

Bir Yanıt yazıldı: “masaj yağları”

Trackback/Pingback

 1. Uzman Masöz Seda
 • Spor Masajı

  Tarafından de 28 Aralık 2017 - 0 Yorumlar

  Spor Masajı Ankara Spor masajı Ankara, masaj çeşitleri arasında en önü çeken masajdır. Çünkü sporcular için tedavi niteliğinde olan bir masaj çeşidi olarak gözlemlenmektedir. Profesyonel spor yapan kişilere, atletlere özel bir masaj çeşidi olarak bilinir herkesçe. Bu masaj çeşidi sporcuları hazır hale getirmeyi amaçlayan bir masaj çeşididir. Spor öncesinde yapılarak olabilecek sakatlamaların önüne geçmek hedeflenir. […]

 • Masaj Yağı Eczane

  Tarafından de 9 Şubat 2018 - 0 Yorumlar

  Masaj Yağı Eczane Türkiye genelinde yağın kullanım sürecinde masaj yağı eczane bünyesinde satılmaya devam edilen bir ürün olarak görüldüğü için aynı zamanda kaliteli olarak da tanımlanabiliyor. Yedi gün yirmi dört saat hizmet veren bölgelerden satın alabilir, istediğiniz koku veya özel bir eklenti bulunan aroma temin etmek istediğiniz taktirde de her zaman için masöz sayesinde size […]

 • Masaj Yağı Gratis

  Tarafından de 15 Şubat 2018 - 0 Yorumlar

  Masaj Yağı Gratis Satışlarında oldukça yüksek rakamlar yakalanmaya başlayan masaj yağı Gratis mağazalarında çok büyük bir kitleye hitap edilebilmesini sağlayabiliyor. Gelecek yıllarda da ilgi görebilmesi ve özellikle de müşterilerin tamamen rahatlayabilmesi için oluşturulması nedeniyle de yağların herhangi bir alan yerine aslında tüm vücuda özel olarak belirlenmiş olması da dikkatlerden kaçmıyor. Yedi gün yirmi dört saat […]