Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! [ Giriş Yap


Keçiören Masaj

Ankara masaj evde, Ankara masaj salonları, Ankara masöz ilanları 16 Haziran 2015

Vücut Masajı Neden Yaptırılır?

Vücut masajı özellikle ağrıyan ve tutulan bölgeler için birebir bir çözümdür. Çeşitli masaj türleri sinir sistemini uyaran, gerilen kasları yumuşatan belirli teknikler ile yaklaşık 70 dakika boyunca her şeyden uzak bir rahatlama deneyimi sunar.

Masaj deneyimleri bir süreliğine dahi olsa yoğunluk, stres ve vücuttaki elektromanyetik alanların birbirine karışmasının yarattığı gerilimi tamamen tedavi ederek seans sonrası devam edecek bir mutluluğu amaçlar. Günümüzde düzenli seanlara katılan insanların daha mutlu ve başarılı bir hayat sürdüğü de istatiksel bir gerçektir.

Masaj konusunda uzman masör ve masözler her seansta seanstan yararlanan kişilerin cilt yapısını tespit ederek ihtiyaç duyduğu doğal yağları kullanır. Yağ yakımını hızlandıran yağlar, kan dolaşımını hızlandıran yağlar, nem depo edici ve ödem sökücü gibi yağlar duruma ve koşula göre kullanılarak masajlardan en iyi verim alınması amaçlanmaktadır. Uygulanan masaj süresi dahilinde germe, çekme, ovma, titretme, yoğurma gibi belirli bir disiplin ile uygulanan hareketler kasların ultra rahatlamasına olanak sağlar ve bu rahatlatıcı teknikler sayesinde  zihinsel ve ruhsal bir dinlenme yaşanırken  stresten arınılır.

Masajın Başlıca Faydaları Nelerdir?

Düzenli aralıklarla faydalanılan masaj seanslarının vucuda katkısını büyüktür. İstatiksel  olarak düzenli masaj yaptıran bireyler daha mutlu ve başarılı bir hayat sürüyor. Masajın en büyük katkısı bu durumda yoğun stres ve karmaşa içerisinde bile zamana yayılan masaj seansları sayesinde vücut direncinin güçlenmesi ve pozitif enerji salınımı da sayesinde olaylara daha pozitif yaklaşmaktır.

Masajın başlıca faydaları ise şöyledir:

Bağışıklık sistemi güçlenerek kan dolaşımı düzene girer

Yağ yakımı hızlanır

Kasları gevşetir

Vucuttaki fazla toksinleri ve yağları parçalar, ödemleri yok eder

Uykuyu düzene sokar, stres ve yorgunluğu her koşulda giderir

Düzenli masaj yaptıran kişiler dolayısıyla kas ağrıları çekmezler, hastalık riskleri en aza inmiş olur. Özellikle aileden kalp hastalığı olan bireylerin faydalandığı mesaj seansları kalp krizi riskini de azaltır.

Huzurlu ve mutlu bir yaşam sürmek istiyorsanız eğer Keçiören Masaj salonunda geçireceğiniz her dakika sizleri memnun edecek masözleri ile her zaman hizmetinizdedir.

 • Spor Masajı

  Tarafından de 28 Aralık 2017 - 0 Yorumlar

  Spor Masajı Ankara Spor masajı Ankara, masaj çeşitleri arasında en önü çeken masajdır. Çünkü sporcular için tedavi niteliğinde olan bir masaj çeşidi olarak gözlemlenmektedir. Profesyonel spor yapan kişilere, atletlere özel bir masaj çeşidi olarak bilinir herkesçe. Bu masaj çeşidi sporcuları hazır hale getirmeyi amaçlayan bir masaj çeşididir. Spor öncesinde yapılarak olabilecek sakatlamaların önüne geçmek hedeflenir. […]

 • Masaj Yağı Eczane

  Tarafından de 9 Şubat 2018 - 0 Yorumlar

  Masaj Yağı Eczane Türkiye genelinde yağın kullanım sürecinde masaj yağı eczane bünyesinde satılmaya devam edilen bir ürün olarak görüldüğü için aynı zamanda kaliteli olarak da tanımlanabiliyor. Yedi gün yirmi dört saat hizmet veren bölgelerden satın alabilir, istediğiniz koku veya özel bir eklenti bulunan aroma temin etmek istediğiniz taktirde de her zaman için masöz sayesinde size […]

 • Masaj Yağı Gratis

  Tarafından de 15 Şubat 2018 - 0 Yorumlar

  Masaj Yağı Gratis Satışlarında oldukça yüksek rakamlar yakalanmaya başlayan masaj yağı Gratis mağazalarında çok büyük bir kitleye hitap edilebilmesini sağlayabiliyor. Gelecek yıllarda da ilgi görebilmesi ve özellikle de müşterilerin tamamen rahatlayabilmesi için oluşturulması nedeniyle de yağların herhangi bir alan yerine aslında tüm vücuda özel olarak belirlenmiş olması da dikkatlerden kaçmıyor. Yedi gün yirmi dört saat […]