Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! [ Giriş Yap


evde masaj hizmeti

Ankara masaj evde, Ankara masaj salonları, Ankara masaj salonu, Ankara masöz ilanları 28 Şubat 2015

Masajla Gelen Sağlık

Alternatif tıp tekniklerinden biri olan masajı yaptırmanın yaşı yoktur. İhtiyacı olan herkese 7’den 70’e masaj uygulaması yapılır. Özellikle sağlık sorunları yaşayan kişilerin masajı daha çok yaptırması gerekir. İnsanı sadece rahatlatmak ile bırakmayan masaj, sağlığını yeniden kazanmasını da sağlar. Bu uygulamayı yaptırmak için masaj salonlarını tercih etmeyen hastalar, evde masaj hizmeti de alabilir. Ev ortamının daha rahat ve daha güvenli bir his oluşturması sayesinde masaj hizmetinden daha çok memnun kalabilirsiniz.

Çekinme ve utanmanın yanı sıra masaj salonuna kadar gidemeyecek (yatağa bağımlı) hastalar için de evde masaj yaptırmak daha sağlıklıdır. Fakat masajın felç ve kanser tedavisi gören hastalarda doktor tavsiyesi üzerine yapılması çok önemlidir. Aksi taktirde olumsuz sonuçlar alınabilir. En iyi şekilde masajdan sonuç alabilmek için masözün alanında uzman olması gerekir ve kişiye uygulayacağı masaj tekniğini de iyi seçmesi gerekir. Masözün yanı sıra kişinin tercih edeceği masaj tarzları da uygulanabilir.

Vücudun Her Noktası Masajla İyileşiyor!

Masajın vücudunuzdaki her noktaya ayrı ayrı dokunuşlar yaptığını biliyor muydunuz? Peki, sadece bir bölgeye yapılan masaj vücudun diğer alanlarını da etkiler mi? Bu soruların hepsinin cevabı olumlu… Masajın kan dolaşımını arttırması sayesinde tüm vücudunuz olumlu yönde etkilenir. Vücudunuzun sadece belirli bir bölgesine masaj yaptırsanız da zamanla diğer bölgelerinizdeki ağrılarında yok olduğunu göreceksiniz.

Masajın Faydaları Nelerdir?

Vücudun en önemli sistemlerinden biri olan lenf ve kan dolaşımı masaj sayesinde daha hızlı ve düzenli çalışır. Vücudunuzun belirli bir zaman diliminde biriktirdiği toksinler doğru masaj uygulaması sayesinde vücuttan dışarı atılır. Bunun yanı sıra vücutta yer alan tüm kasların çalışacağı aktivitelerin yapılmaması nedeniyle çalışmaz ve zamanla tembelleşir fakat masaj hizmeti alındığında yumuşak dokunuşlarla tüm kasların hareket etmesi sağlanır.

Her gün spor yapıyormuşçasına vücudunuzun ve kaslarınızın sıkı görünmesini istiyorsanız bunun yolu yine masajdan geçer. Kilo verme programları sayesinde ideal kilolarına ulaşan kişilerin zaman içerisinde verdikleri kiloları almamaları için faydalıdır ve kilo kontrolünü sağlar. Masajın tüm bu faydaları göz önünde bulundurulduğunuzda evde masaj hizmeti almak için daha ne bekliyorsunuz?

 • Spor Masajı

  Tarafından de 28 Aralık 2017 - 0 Yorumlar

  Spor Masajı Ankara Spor masajı Ankara, masaj çeşitleri arasında en önü çeken masajdır. Çünkü sporcular için tedavi niteliğinde olan bir masaj çeşidi olarak gözlemlenmektedir. Profesyonel spor yapan kişilere, atletlere özel bir masaj çeşidi olarak bilinir herkesçe. Bu masaj çeşidi sporcuları hazır hale getirmeyi amaçlayan bir masaj çeşididir. Spor öncesinde yapılarak olabilecek sakatlamaların önüne geçmek hedeflenir. […]

 • Masaj Yağı Eczane

  Tarafından de 9 Şubat 2018 - 0 Yorumlar

  Masaj Yağı Eczane Türkiye genelinde yağın kullanım sürecinde masaj yağı eczane bünyesinde satılmaya devam edilen bir ürün olarak görüldüğü için aynı zamanda kaliteli olarak da tanımlanabiliyor. Yedi gün yirmi dört saat hizmet veren bölgelerden satın alabilir, istediğiniz koku veya özel bir eklenti bulunan aroma temin etmek istediğiniz taktirde de her zaman için masöz sayesinde size […]

 • Masaj Yağı Gratis

  Tarafından de 15 Şubat 2018 - 0 Yorumlar

  Masaj Yağı Gratis Satışlarında oldukça yüksek rakamlar yakalanmaya başlayan masaj yağı Gratis mağazalarında çok büyük bir kitleye hitap edilebilmesini sağlayabiliyor. Gelecek yıllarda da ilgi görebilmesi ve özellikle de müşterilerin tamamen rahatlayabilmesi için oluşturulması nedeniyle de yağların herhangi bir alan yerine aslında tüm vücuda özel olarak belirlenmiş olması da dikkatlerden kaçmıyor. Yedi gün yirmi dört saat […]