Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! [ Giriş Yap


Ankara sauna

Ankara masaj salonları, Ankara masaj salonu 21 Mart 2015

Sauna ve Faydaları

Geleneksel Fin hamamı olan Sauna, insan sağlığına olan faydasıyla biliniyor. Peki, özellikle romatizmal hastalıklara iyi gelen saunanın başka hangi faydaları bulunuyor?

Uykusuzluk Probleminizin Çözümü Sauna

Uykusuzluk problemi, insanlığın büyük bir kısmının yaşadığı bir rahatsızlık. İnsanın bütün yaşam enerjisini olumsuz yönde değiştiren uykusuzluk probleminin çözümü ise yine saunanın şifalı ortamında saklı.  Özellikle kızılötesi ışınların kullanılmasıyla uygulanan termal sauna, vücuttaki tüm toksin miktarının atılmasını sağlayarak, kalp ve damar sisteminin sağlıklı bir şekilde çalışmasını sağlıyor. Bu da dolaylı yoldan daha rahat ve huzurlu bir vücut ve zihne sahip olunması için büyük bir etken. Uykusuzluk problemlerinin büyük bir çoğunluğunun kaynağı gün içinde yaşadığımız stres. Daha huzurlu bir beden ve zihin, uyku düzenini olması gerektiği seviye ve rahatlığa getiriyor.

Vücudunuz Tazeleniyor

Günde yapabiliyorsanız 15 dakikalık bir Sauna harika bir vücut yeniliği sağlıyor. Özellikle gün içinde meydana gelen kas ve kemiklerdeki yorgunluğu üzerinizden atan Sauna, sürekli olarak kas ve kemik rahatsızlığı çekenler için de tedavi sürecine büyük bir destek sağlıyor.

Büyük şehrin stresi, yorgunluğu ve koşturmacası içinde yaşayanlar için İstanbul, Ankara sauna merkezlerinde geçirecekleri bir 15 dakika sağlığınız için çok büyük bir pozitif enerji kaynağı oluşturuyor.

Kalp ve Damar Sisteminiz Yenileniyor

Saunanın, vücudun en temel sistemlerinden biri olan kalp ve damar sistemine olan faydası da asla tartışılmaz. Vücuttaki tüm toksin miktarının atılmasını sağlayan sauna, aynı zamanda derideki gözenekleri açarak temizlenmesini sağlıyor. Cildin kan dolaşımını arttıran sauna, kalp ve damar sisteminde dolaşan kanın hızını da arttırıyor. Kaslardaki ve vücuttaki tüm yorgunluğu alarak daha huzurlu ve sağlıklı olmanızı sağlayan sauna, böylelikle uykunuzu da düzene sokuyor.

Özellikle büyük şehirde yaşayanların, günlük hayatları çok daha yorucu ve stresli olabiliyor. Bunun en güzel yolu ise her akşam iş çıkışı gidip 15 dakikanızı ruh ve bedeninizi dinlendirip yenilemek için ayırmaktan geçiyor. İstanbul, İzmir ve Ankara sauna salonları ve ile vücudunuza harika bir terapi yapın ve daha sağlıklı bir yaşam sürün.

 • Spor Masajı

  Tarafından de 28 Aralık 2017 - 0 Yorumlar

  Spor Masajı Ankara Spor masajı Ankara, masaj çeşitleri arasında en önü çeken masajdır. Çünkü sporcular için tedavi niteliğinde olan bir masaj çeşidi olarak gözlemlenmektedir. Profesyonel spor yapan kişilere, atletlere özel bir masaj çeşidi olarak bilinir herkesçe. Bu masaj çeşidi sporcuları hazır hale getirmeyi amaçlayan bir masaj çeşididir. Spor öncesinde yapılarak olabilecek sakatlamaların önüne geçmek hedeflenir. […]

 • Masaj Yağı Eczane

  Tarafından de 9 Şubat 2018 - 0 Yorumlar

  Masaj Yağı Eczane Türkiye genelinde yağın kullanım sürecinde masaj yağı eczane bünyesinde satılmaya devam edilen bir ürün olarak görüldüğü için aynı zamanda kaliteli olarak da tanımlanabiliyor. Yedi gün yirmi dört saat hizmet veren bölgelerden satın alabilir, istediğiniz koku veya özel bir eklenti bulunan aroma temin etmek istediğiniz taktirde de her zaman için masöz sayesinde size […]

 • Masaj Yağı Gratis

  Tarafından de 15 Şubat 2018 - 0 Yorumlar

  Masaj Yağı Gratis Satışlarında oldukça yüksek rakamlar yakalanmaya başlayan masaj yağı Gratis mağazalarında çok büyük bir kitleye hitap edilebilmesini sağlayabiliyor. Gelecek yıllarda da ilgi görebilmesi ve özellikle de müşterilerin tamamen rahatlayabilmesi için oluşturulması nedeniyle de yağların herhangi bir alan yerine aslında tüm vücuda özel olarak belirlenmiş olması da dikkatlerden kaçmıyor. Yedi gün yirmi dört saat […]