Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! [ Giriş Yap


Ankara masaj kampanyaları

Ankara masaj evde, Ankara masaj salonları, Ankara masaj salonu, Masaj salonu ilan servisi 2 Ağustos 2015

Ankara Masaj Salonları ve Kampanyaları

Birçok masaj salonu; artan talep karşısında müşteri kazanabilmek için, cazip kampanyalar uyguluyor. Bilindiği üzere, artan talep sonucunda bu işi gerçekten profesyonelce yapan salonların yanında, bu işi sadece para kazanma amaçlı yapan ama işini iyi yapamayan salon sayında da artış gözleniyor.

Her ne kadar, birçok salon ve birçok kampanya olsa da, masaj hizmeti veren yerleri iyi araştırmak gerekiyor. Köklü ve yerleşmiş yerleri tercih etmek en iyi seçenek olabilir.

Ankara ilinde de masaj salonlarında artış gözleniyor. Bu salonların birçoğu masaj yaptırmak için uygun olmayabilir.  Bunun yanı sıra, yıllardır bu hizmeti veren ve kökleşmiş salonlar da bulunuyor. Bu salonların en büyük özelliği, kalifiye personel çalıştırmaları. Bunun yanı sıra Ankara masaj kampanyaları konusunda da çalışmaları bulunuyor.

Ankara Masaj Salonları Kampanyaları Nelerdir?

Ankara ilinde bulunan birçok masaj salonu var ve bu salonların cazip kampanyaları mevcut. Genel olarak fiyat indirimleri ile kampanyalar yapılabiliyor. Bunun yanı sıra, ekstra hizmet almak da kampanyalar dahilinde uygulanabiliyor.

Ankara ilinde bulunan birçok köklü ve yıllardır bu işi yapan masaj salonlarının düzenlediği bazı kampanyalar mevcut. Bunlardan bazıları, yılda bir yapılabiliyor. Bazıları da haftalık ve aylık olarak düzenlenen kampanyalar.

Yıllık düzenlenen kampanyalar en çok; düzenli gelen müşterilere uygulanıyor. Yıllık düzenlenen kampanyalardan bazıları da, masaj hizmeti veren salonun kuruluş yıldönümüne özel olabiliyor.

Fiyat indirimi olarak düzenlenen kampanyalarda; o güne özel fiyat indirimleri ya da ekstra hizmet almak istediğinizde yapılan indirimlerden oluşabiliyor.

Diğer kampanyalar genel olarak; masaj hizmetinin yanında sağlanan ekstra hizmetlerden oluşabiliyor.

Diğer bir kampanya hizmeti de, iki ya da ikiden fazla masöz ile yapılan masaj hizmeti olabiliyor. Genel olarak masaj salonlarında uygulanan hizmetlerin türleri var. Bu türler fiyatlara göre sınıflandırılıyor. Bu hizmetlerden bir tanesi de vip hizmetidir. Yapılan kampanya dahilinde müşterilere, o güne özel vip hizmeti indirimli ya da ücretsiz olarak sağlanabiliyor.

Ankara ilinde hizmet veren masaj salonlarının birçok kampanyaları mevcut. Bu kampanyalardan daha çok faydalanmak için, düzenli bir şekilde salona gitmek gerekiyor.

 • Spor Masajı

  Tarafından de 28 Aralık 2017 - 0 Yorumlar

  Spor Masajı Ankara Spor masajı Ankara, masaj çeşitleri arasında en önü çeken masajdır. Çünkü sporcular için tedavi niteliğinde olan bir masaj çeşidi olarak gözlemlenmektedir. Profesyonel spor yapan kişilere, atletlere özel bir masaj çeşidi olarak bilinir herkesçe. Bu masaj çeşidi sporcuları hazır hale getirmeyi amaçlayan bir masaj çeşididir. Spor öncesinde yapılarak olabilecek sakatlamaların önüne geçmek hedeflenir. […]

 • Masaj Yağı Eczane

  Tarafından de 9 Şubat 2018 - 0 Yorumlar

  Masaj Yağı Eczane Türkiye genelinde yağın kullanım sürecinde masaj yağı eczane bünyesinde satılmaya devam edilen bir ürün olarak görüldüğü için aynı zamanda kaliteli olarak da tanımlanabiliyor. Yedi gün yirmi dört saat hizmet veren bölgelerden satın alabilir, istediğiniz koku veya özel bir eklenti bulunan aroma temin etmek istediğiniz taktirde de her zaman için masöz sayesinde size […]

 • Masaj Yağı Gratis

  Tarafından de 15 Şubat 2018 - 0 Yorumlar

  Masaj Yağı Gratis Satışlarında oldukça yüksek rakamlar yakalanmaya başlayan masaj yağı Gratis mağazalarında çok büyük bir kitleye hitap edilebilmesini sağlayabiliyor. Gelecek yıllarda da ilgi görebilmesi ve özellikle de müşterilerin tamamen rahatlayabilmesi için oluşturulması nedeniyle de yağların herhangi bir alan yerine aslında tüm vücuda özel olarak belirlenmiş olması da dikkatlerden kaçmıyor. Yedi gün yirmi dört saat […]