Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! [ Giriş Yap


Tel: 0541 366 61 01

Mystery Masaj Salonu

  • Street: Kızılay
  • City: Ankara
  • Country: Turkey
  • Listelenen: 6 Mayıs 2016 13:56
  • Bitiş tarihi: Bu ilanın süresi sona erdi

Tanıtım:

Mystery Masaj Salonu

Yetkili: Büşra Hanım

Telefon: 0541 366 61 01

Semt: Kızılay / Ankara

 

Mystery Masaj Salonu

Gazetelerde sık sık okuduğumuz sağlık haberlerinden biri de toplumda antidepresan denilen yatıştırıcı ilaç kullanımının çok arttığı. Çoğu yeşil reçete ile yani kontrol altında satılan bu ilaçların şüphesiz çeşitli yan etkileri var, çünkü sonuçta vücudunuza kimyasal madde katmış oluyorsunuz. Amaç ise sakinleşmek. Bu kimyasalları içmek yerine hiç bir yan etkisi olmayan başka bir tedavi yöntemi deneyebilirsiniz. Masaj yaptırmak böylesine sağlıklı bir uygulama. Tarihte de bilinen mesaj, vücudu fiziksel ve ruhsal olarak rahatlattığı gibi zihinsel olarak da dinginlik sağlayan bir terapi yöntemi.

Tertemiz altı odasında deneyimli personeli ile birlikte sizlere hizmet veren Mystery Masaj Salonu özellikle akşam iş çıkışından sonra uğrayabileceğiniz, yorgun kaslarınızdaki negatif enerjiden kurtulabileceğiniz, modern bir işletme. Ya da hafta sonundan birkaç saati tamamen kendinize ayırın ve Masaj Salonu’nu ziyaret edin. Ağrıyan omuzlarınız, yorulmuş zihniniz böylece yenilensin. Klasik dinlendirici masaj etkisini veren ve çok uygulanan İsveç masajından başka profesyonel masör ve masözlerden Uzak Doğu kaynaklı masaj çeşitlerini ya da aromaterapi uygulamalarını da isteyebilirsiniz.

Sonuçta hiçbir antidepresan kullanmadan kendinizi çok daha iyi hissedeceksiniz. Mystery Masaj Salonu’nun özel seçilmiş dinlendirici müzikleri bile terapinin bir parçası.

Listing ID: 143572c76f3e256c

Report problem

Processing your request, Please wait....

Bir Yanıt yazıldı: “Mystery Masaj Salonu”

  1. Arkadaşlar ben gittim ve gerçekten samimiyetimle söylüyorum çok memnun kaldım resimler tamamen onlara ait burda ne gördüyseniz oradada aynısını bulacağınıza emin olun. İyi masajlar.

Bir yorum yazın

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.