Hoşgeldiniz, Ziyaretçi! [ Giriş Yap


Tel: 0544 221 26 79

Evde Masöz Sevil

  • Street: Meşrutiyet Caddesi Kızılay
  • City: Ankara
  • Country: Turkey
  • Listelenen: 12 Mayıs 2016 15:14
  • Bitiş tarihi: Bu ilanın süresi sona erdi

Tanıtım:

Masöz Sevil İletişim Sayfası

Terapist İsmi: Sevil

Bana Ulaşmak İçin: 0544 221 26 79

Sevil Hakkında Bilgiler: Şehir Ankara Semt Kızılay Yaş 21 Ten Esmer Boy 1,79 Kilo 57

 

Masöz Sevil

Masaj uygulamalarından etkili sonuçlar elde edebilmek istiyorsanız bu hizmet alacağınız kişiye ağrıyan bölgelerinizi iyi bir şekilde aktarmanız gerekiyor. Profesyonel bir masöz olan Masöz Sevil sizlerle birebir iletişime geçerek tüm sıkıntılarınızı dinledikten sonra size uygun olan masaj uygulamalarını ortaya çıkartıyor.

Kısa seanslar eşliğinde alabileceğiniz masaj uygulamaları sonrasında ağrı yaşadığınız bölgelerinizde büyük bir rahatlık yaşıyorsunuz. Zihinsel olarak da rahatlayabileceğiniz masaj uygulamaları sayesinde gündelik hayatınızda daha enerjik ve zinde bir kişi olabiliyorsunuz.

Masaj teknikleri konusunda uzman olan Masöz Sevil kişiye en uygun masaj uygulamalarını uyguladığı için masajdan elde edilebilecek sonuçların daha etkili olabilmesini sağlıyor. Sizler de masaj uygulamalarından yararlanmak istiyorsanız Masöz Sevil ile iletişime geçebilirsiniz.

Listing ID: 8695734723c3a38f

Report problem

Processing your request, Please wait....

Bir Yanıt yazıldı: “Evde Masöz Sevil”

  1. Eğer masaj senaslarıyla ağrılarınızdan ve üzerinizdeki stresten kurtulmak istiyorsanız. Gitmeniz gereken tek adres Masöz sevil gerçek anlamda bu iş iyi biliyor. Tavsiye ederim.

Bir yorum yazın

Yorum yazabilmek için Giriş yapmalısınız.